За дорученням начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова фахівці Управління у справах ветеранів ХОВА та ветеранського простору «Пліч-о-пліч» відвідали профільні заклади у місті Дніпро, де надають послуги супроводу ветеранів війни та демобілізованим особам.
Учасники вивчали типові виклики у роботі профільних фахівців і обговорювали конкретні кейси, що вже ефективно реалізуються в громадах.
Особливу увагу приділили діяльності Superhumans Center, який забезпечує комплексне відновлення здоров’я, фізичної активності та психологічного стану, а також високоякісне протезування і реабілітацію українських військових та цивільних, постраждалих внаслідок війни.
Набутий досвід буде використано у роботі Просторів турботи про ветерана на Харківщині. Обмін досвідом відбувся у межах проєкту «Соціальне згуртування та реінтеграція ветеранів в Україні» за підтримки благодійного фонду «Рокада» у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ, IOM Ukraine) та за фінансування Європейського Союзу.
За матеріалами Харківської ОВА.




